Padėkite mums padėti kitiems!

Kas mes?

VŠĮ „Maži bet stiprūs“ yra paramos Ukrainai organizacija, veikianti nuo pat 2022 metų karo Ukrainoje pradžios. Turime komandos narį, kuris dalyvauja pagalbos teikime jau ir nuo 2014 metų. Šiuo metu pagrinde fokusuojamės į pagalbą Ukrainos gynėjams. Visi savanoriai organizacijoje turi pagrindinius darbus ir dirba savanoriškais pagrindais be jokio atlygio.

Pagrindinė teikiama parama – transporto priemonės, dronai ir jų dalys, generatoriai, akumuliatoriai, termovizoriai, optika, kameros, racijos, power bankai, IT įranga, medicinos reikmenys, ilgai negendantis maistas, energetikai.

Šiuo metu pagrinde fokusuojamės į paramą dronais ir jų priedais bei vykdome keletą su dronais susijusių paramos projektų. Aktualiusią informaciją visada rasite mūsų FB profilyje.

Kodėl mes?

Esame stiprūs tuo, kad turime platų kontaktų tinklą Ukrainoje bei karščiausiuose taškuose dirbančius mūsų komandos žmones, palaikančius tiesioginį ryšį su mūsų remiamais daliniais taip pat ir karo ligoninėmis, bendradarbiaujame su dauguma kitų Lietuvos paramos organizacijų. Tai mums leidžia gauti aktualiausią informaciją apie reikalingą paramą, operatyviai ją organizuoti bei pristatyti (2-3 dienos) tiesiai į rankas Ukrainos gynėjams.

Esame išskirtiniai nes dirbame su mažais, bet labai konkrečiais paramos projektais. Su paramos teikėjams stengiamės palaikyti pastovų kontaktą bei suteikiame greitą asmeninį grįžtamąjį ryšį. Veikiame skaidriai – reguliariai pateikiame detalias ataskaitas apie paramos panaudojimą. Greitai reaguojame į užklausas ir pasiūlymus, kad galėtume efektyviai surinkti paramą ir ją paskirstyti.

~ € 570 000 parama

Iš jų ~370 000 Eur pinigais
ir ~200 000 Eur daiktais

22 vnt. transporto priemonės

Pervežti ir atiduoti labdarai 15 džipų, 4 autobusai, 2 motociklai, 1 el. bagis

55 paramos siuntų

Parama suteikta 5 ligoninėms, 8 brigadoms bei 4 Ukrainos labdaros organizacijoms

Koks mūsų tikslas?


Paskutiniais mėnesiais esame maksimaliai sutelkę savo jėgas darbui su dronais. Kiek leidžia jūsų aukos, perkame dronus remiamiems kariams, padedame juos maksimaliai pigiai ir greitai įsigyti patiems gynėjams, remontuojame „sužeistus“ dronus bei jų priedus, atliekame dronų „prasiuvimo“ paslaugas bei darome priedų pagerinimą (papildomos antenos pultams, signalo sustiprinimas ir t.t.), taip pat organizuojame dronų priedų (baterijos TORO dronui ir kt.) gamybą, padedame tobulinti vieną iš ukrainiečių sukurtų žvalgybinių dronų bei patys vystome vieną lietuviško drono projektą, apie kurį pranešime kiek vėliau bei bendradarbiaujame su viena iš dronų pilotų ruošimo mokyklų Ukrainoje.
Kontrpuolimas prasidėjo, tad mūsų su dronais susiję projektai įgauna dar didesnę prasmę ir svarbą. Nes jų reikia žvalgybai, artilerijos ugnies koregavimui ir tiesioginėms atakoms, naikinant priešo šarvuotą techniką.
Stiprinkime Ukrainos dangų! Prisidėkit kas kiek galit prie ukrainiečių greitesnės Pergalės už Laisvę!

Parama

Paramą renkame tiek pinigais, tiek ir reikiamais daiktais ar paslaugomis. Sužinoti kokių paslaugų ar daiktų reikia šiuo metu galite mūsų FB profilyje.

Bankinis pavedimas

 

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 7147 4216
Bankas: Swedbank
Gavėjas: VšĮ „Maži bet Stiprūs“
Mokėjimo paskirtis: Dronų giesmės

 

 

Skambink arba rašyk SMS

(žinutė su tekstu „DG“)

1403

Auka – 10 Eur

Prisijunk prie mūsų!

Nori prisidėti prie mūsų veiklos?

Skambink +370 610 95 818 arba susisiek su mumis.

Susisiek su mumis

VŠĮ „Maži bet Stiprūs“
Įm. k. 306028027
Dzūkų g. 15-80, LT-02161 Vilnius

Sekite naujienas
FB profilyje
Nuorodų medis

2 + 4 =